SA’S2021-05-26T05:51:41+00:00

Provinsiale  / SA-Kleure : Provincial / SA- Colors

SA-verteenwoordigers, Springbokke uit ons Robbie-familie  (1954 – 2017)

SA Representatives, Springboks in our Robbie family (1954 – 2017)

SA-verteenwoordigers, Springbokke,                SA Representatives, Springboks
uit ons Robbie-familie                                           from our Robbie family

(1954 – 2017)                                                                                         1954 – 2017

Ackerman Francois
Ascani Paul
Ascani Silvia
2002
1998
2002
SA-0/19 hokkie
SA-skole atletiek, landloop
SA-skole en 1e plek Junior Afrika Spele, deelname SA-landloop
Malan Schalk
Malope Lerato
Marais Coenraad
Marais Janus
Maré Linda
Mathabela Maurice
Matonsie Hendry
Meyer Eddie
Meyer Pam
Muller Jandré
Muller Magdalena
Maré André
Maré Tyler
Myers WilliamNel Bianca
Nel Deon
Nel Louis
Nkuna HermanOberholzer Pierre
Odendaal Driaan
Olivier Stefan
Olwagen Henka
Oosthuizen Danie
Oosthuizen Wouter
Oosthuizen IlanaPieterse Johannie
Pieterse LenteReston Douglas
Riekert Pieter
Roets Linda

Rosseau Ettienne
Rousseau Danie

Sales Carmen

Smit Drikus
Smit Selwyn
Snyman Marius
Stoltz Herman
Strydom Maryna
Strydom Nico
Swart Zander

Theron Franzel

Van den Berg Chanie
Van der Merwe Abel
Van der Merwe Esta
Van der Merwe Gert
Van der Merwe Sunet
Van Lingen Wimpie
Van Rooyen Maritza
Van Schalkwyk Leon
Van Schalkwyk Wilma
Van Staden Kallie
Van Zyl Adele
Van Zyl Madelein
Van Zyl Pieter
Visagie Nico
Visagie Ronnie
Visagie Rudie
Vos Andries

Wiid Kannas
Wiid Stephan
Wilkens Jan

1996/8
2002
2000
2002
1997/9
2009
2002
1961
1966
2003
2000
1997
20132007/82009
1987
1987
20021999/00
1999
1998
1994
2000
1998
20012003

2017

1962
1993
1998
1999
2000
2002
2003

2016

1998
2000
1991
2002
1998/9
2000
1993
2000
2016

1998
2000
2000
1994
2003
1998
2001
2002
2002
2001
1996
2000
2000
1993
1984

1993
2000
2002
1979

SA-skole swem
Atletiek – Junior SA-spele
Minquiz – SA’s
Skyfskiet Provinsiale span na SA’s
SA-onderwaterhokkie
SA-Atletiek Afrika kampioenskappe
SA-ontwikkelingspan 0/19
SA-gimnastiek
SA-skole atletiek
SA-onderwaterhokkie
SA-swem
Expo – internasionale projek
SA-skole skietSA-skole skietSA-skole skiet
SA-padvinders
SA-padvinders
SA-rugby Puma 0/16SA-onderwaterhokkie
SA-0\16 muurbal
SA-deelname EXPO
SA-onderwaterhokkie
SA-onderwaterhokkie
SA-deelname EXPO
SA-deelname EXPOSA-muurbal

SA-Atletiek in Taiwan, Zimbabwe

SA-atletiek
SA-atletiek
SA-skole landloop en atletiek
SA-junior landloop
1e plek SA-skole
Hokkie 0/19 SA-Bokkieweek
SA-rugby – Springbok

Afrika kampioen – Pistoolskiet
Wêreld kampioenskappe in Europa
SA-bergfietsspan
SA-onderwaterhokkie
SA’s swem
SA-0/16 onderwaterhokkie
SA-onderwaterhokkie
SA-onderwaterhokkie
SA’s gholf
SA-bergfietsspan
SA-skole skiet

SA-deelname EXPO
SA-bergfietsspan
SA-onderwaterhokkie
SA-onderwaterhokkie
SA-onderwaterhokkie
SA-deelname EXPO
SA 0/14 korfbal
SA-0/16 onderwaterhokkie
Skyfskiet provinsiale span na SA’s
SA-deelname EXPO goud
SA-onderwaterhokkie
SA-onderwaterhokkie
Skaak Laeveldspan na SA’s
SA-atletiek
SA-skole rugbyspan
Springbokrugby en OVS-rugby
Jnr Springbokkleure – skyfskiet
SA-onderwaterhokkie
SA Junior onderwaterhokkie
Vyfkamp

Badenhorst Sindy
Bakkes Dominique
Botes Burger
2002
1993
1998
Landloop SA deelname
SA-atletiek kampioenskappe
SA-deelname EXPO
Carey Ettiene
Cilliers Joanie
Coetzee Miga
1996
2002
2002
Junior Springbok – hengel
SA-deelname EXPO
SA-deelname EXPO
De Beer Jeanelle
De Jager ElzanneDe Jager Jaco
De Villiers FrancoisDöman Carroussel
Dreyer Lisa
Du Plooy Melize
Du Plooy Phillipus
2001
2001
2000
1994
1997
1996
2002
20005/6
1998
2000
SA-deelname EXPO – goud
SA-gimnastiek Tuimel
SA-gimnastiek
SA-krieket skeidsregter
SA-junior onderwaterhokkie
SA-junior onderwaterhokkie
SA-skole 0/18A hokkiekaptein
SA-skole netbal
SA-deelname EXPO
SA-deelname Laeveld Skaakspan
Engelbrecht Fanus
Engelbrecht Martin
1984
2007/8/9
SA-skole rugby

SA-skole skiet

Froneman Zach 2003 SA Onderwaterhokkie
Genis Marissa
Goosen Jani
Goosen Toné
Grobbelaar Schalk
Grobler Johannes
Grobler Michelle
2002
2002
2002
2000/1
1984
1996
Skyfskiet Prov span wen SA’s
SA-landloop
SA-landloop
SA-deelname Laeveld skaak
SA 0/15 krieket
SA-onderwaterhokkie
Haasbroek Nelia

Haasbroek Johan

Hatting James
Havenga Erika
Honniball Dirko
Hunt Robin

1994
1996
19962002
1991
1998
1987
SA-onderwaterhokkie
Kaptein SA-onderwaterhokkie
SA-Liggaamsbou
Wêreldkampioen
SA-landloop
Hoogspring SA’s
SA-deelname EXPO
SA-padvinders
J v Rensburg Anke
J v Rensburg Danie
Jacobs Anzél
Jacobs Melanie
Jordaan Nadine
Joubert Deon
2001
2000
2001
2002
2001
1993
Swem SA-vertw. in Nieu Zeeland
Laeveld Skaakspan na SA’s
Korfbal SA-uitnodigingspan
SA-korfbal 0/14
Swem SA-vertw. in Nieu Zeeland
Springbokkleure – tennis
Kloppers Sharleine
Knipe IcemLabuschagne Inus
Lambrecht Bernard
Lambrecht Berné
Lategan Liaan
Lindeque Yolindie
Lombaard Hentie
Lüneburg Nathani
Luus Mignon
2001
19972000
2001
2001
2002
1993
2000/1
1998
2000/1
Swem SA-vertw. in Nieu Zeeland
Skyfskiet SA-spanKarate SA’s
SA’s spiesgooi
SA-deelname EXPO
SA-Jnr onderwaterhokkie 0/18
SA-atletiek
SA-onderwaterhokkie
SA-deelname EXPO
Perdry deelname SA-uithouritte
Go to Top